Лицензия НБУ № 98 от 07.11.2011
Контакты
i-banking
WEB-invest (частным клиентам)
Заказать карту online
iPay перевод средств

  Опрос

  Какие услуги банка Вас интересуют?
  Депозиты
  Кредиты
  Пластиковые карты
  Акции банка
  Тарифы банка
  Список банкоматов и филиалов
  Денежные переводы
  Услуги для юридических лиц
  Финансовые показатели
  Вакансии
  Другие варианты ответа
  ПАО «КБ «Инвестбанк», https://investbank.odessa.ua/news/ru/492/, 2017-12-01 17:41:24

  Оголошення про реалізацію активів ПАТ «КБ «ІНВЕСТБАНК» шляхом безпосереднього продажу фізичним та/або юридичним особам

  28 Ноября 2017

  Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «КБ «ІНВЕСТБАНК» оголошує про безпосередній продаж з 13.12.2017 року юридичним та фізичним особам активів ПАТ «КБ «ІНВЕСТБАНК», оціночна вартість яких не перевищує 10 мінімальних заробітних плат, відповідно до Рішення Комітету Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань консолідації та продажу активів №518 від 24.11.2017 року.

  Активи, які виставляються на безпосередній продаж  - зливки банківських металів, загальною кількістю 4 одиниці.

  Перелік активів наведено в Додатку№ 1, який містить найменування, опис та початкові ціни продажу та розміщений на сайті ПАТ «КБ «ІНВЕСТБАНК» https://investbank.odessa.ua/files/bank_metal.pdf.   Банк залишає за собою право на реалізацію активів за найбільш вигідною пропозицією.

  Ознайомитись з активами, виставленим на безпосередній продаж, та оформити заяву на їх придбання можна в робочі дні з 10.00 до 16.00 години (обідня перерва з 13.00 до 13.45) за адресою: м. Одеса, вул.. В. Арнаутська, 2-Б, за попередньою домовленістю з відповідальним працівником Банку Болгаром Андрієм Володимировичем за номерами тел. (048) 725 04 55 та 067 519 00 51.

  Для оформлення купівлі-продажу активів потенційним покупцям необхідно звернутись до  ПАТ «КБ «ІНВЕСТБАНК» в робочі дні з 9.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 13.45) за адресою: м. Одеса, вул.. В. Арнаутська, 2-Б, з наступними документами:

  -    для фізичних осіб: заява на придбання за встановленою формою (Заява 1), паспорт або інший документ, що посвідчує особу відповідно до чинного законодавства України, та довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (оригінали та копії завірені належним чином);

  -    для юридичних осіб завірені копії наступних документів: заява на придбання за встановленою формою (Заява 2), виписка з ЄДР юридичних  осіб та фізичних осіб – підприємців (свідоцтво про державну реєстрацію), статут юридичної особи, рішення/наказ про призначення керівника юридичної особи, дозвіл уповноваженого органу юридичної особи на придбання майна, довіреність на право представляти інтереси юридичної особи в процесі придбання майна, паспорт або інший документ, що посвідчує особу представника відповідно до чинного законодавства України (оригінали). У випадку необхідності Банк може вимагати інші документи.

  Банк видає потенційному покупцю рахунок-фактуру на оплату активів та у разі потреби проект договору купівлі-продажу.

  Потенційний покупець оплачує вартість активів та, після надходження коштів на накопичувальний рахунок ПАТ «КБ «ІНВЕСТБАНК», отримує придбані активи за актом прийому-передачі.

  Придбані активи вивозяться покупцем самостійно зі складу Банку та поверненню не підлягають. 

  Главный офис

  Украина, г. Одесса, ул. Большая Арнаутская, 2Б

  (048) 722 21 44

  admin@investbank.odessa.ua

  Skype:

  Курсы валют

  Invalid sql query : select NBURatesExchange from tblnburates_data left join tblnburates on NBURateID = NBURatesDataNBURatesRef where (NBURateDate = '2016-12-08') and (NBURatesDataCurrencyRef = ) === You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ')' at line 8
  ПАО "КБ "Инвестбанк" на 08.12.2016
  Валюта Покупка Продажа НБУ