Лiцензiя НБУ № 98 вiд 07.11.2011
Контакти

  Опитування

  ПАО «КБ «Инвестбанк», https://investbank.odessa.ua/page/ua/personmoovcash/personmoovcash.html, 2020-07-27 20:09:56

  Правила переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України

  Згідно вимог Інструкції Національного банку України перерахунок сум готівки в євро здійснюється по офіційному курсу гривні до євро, встановленого Національним банком, або по кросу-курсу, визначуваним по офіційному курсу гривні до відповідних іноземних валют на день перетину митного кордону України або на день ввоза/вивоза/пересилки готівки.

  Фізична особа незалежно від віку має право вивозити за межі України і ввозити до України готівку і банківські метали відповідно до норм, передбачених Інструкцією.

  Митна декларація є підставою для вивозу (ввезення) задекларованих в ній готівкових засобів і банківських металів і здійснення операцій впродовж одного року з дати оформлення декларації.

  Фізичні і юридичні особи несуть відповідальність за недекларування готівки і банківських металів, які переміщаються через митний кордон України, відповідно до законодавства України.

  Ввезення до України і вивозу за межі України готівки

  1. Фізична особа (резидент і нерезидент) має право ввозити в Україну та вивозити за межі України готівку в сумі, що не перевищує в еквіваленті 10000 євро, без письмового декларування митному органу.

  2. Фізична особа-резидент має право ввозити в Україну та вивозити за межі України готівку в сумі, що перевищує в еквіваленті 10 000 євро, за умови письмового декларування митному органу в повному обсязі та за наявності документів, що підтверджують зняття готівки з рахунків у банках, виключно на ту суму, що перевищує в еквіваленті 10 000 євро. Строк дії таких документів 30 календарних днів, починаючи з дня видачі.

  3. Фізична особа-нерезидент має право ввозити в Україну готівку в сумі, що перевищує в еквіваленті 10 000 євро, за умови письмового декларування митному органу в повному обсязі.

  4. Фізична особа-нерезидент має право вивозити за межі України готівку в сумі, що перевищує в еквіваленті 10 000 євро, якщо сума готівки, що вивозиться, не перевищує суми готівки, письмово задекларованої цією особою митному органу при ввезенні в Україну. Вивезення готівки у такому випадку здійснюється за умови її письмового декларування митному органу в повному обсязі.

  5. Фізична особа-нерезидент має право вносити кошти на рахунки в уповноважених банках або виконувати інші операції в банках України на підставі митної декларації у випадках, передбачених законодавством України.

  6. Увага:

  • якщо фізична особа вивозить (ввозить) за межі України готівкову гривню, то перерахунок суми готівкової гривні в Євро здійснюється за офіційним курсом гривні до Євро, встановленим НБУ на день вивозу (ввезення).
  • якщо фізична особа вивозить (ввозить) за межі України іншу іноземну валюту (згідно класифікатора НБУ), то перерахунок суми готівкової іноземної валюти в Євро здійснюється за крос-курсом, що розраховується по офіційному курсу гривні, встановленому НБУ, до відповідної іноземної валюти на день виводу (ввезення).
  • митна декларація є підставою для вивозу (ввезення) задекларованих в ній готівкових засобів і банківських металів і здійснення операцій впродовж одного року з дати оформлення декларації.

  Переміщення банківських металів

  1. Фізична особа має право ввозити до України і вивозити за межі України банківські метали вагою, що не перевищує 500 г, у вигляді злитків і монет на умовах письмового декларування митному органу в повному об'ємі.

  2. Фізична особа має право вивозити за межі України банківські метали вагою, що перевищує 500 г, у вигляді злитків і монет на підставі індивідуальної ліцензії НБУ на вивіз за межі України банківських металів і за умови письмового декларування митному органу.

  Ліцензію видає Національний банк України.

  Для здобуття ліцензії необхідно подати такі документи:

  -заява про видачу ліцензії в довільній формі;

  -копії сторінок паспорти (або документа, що його замінює), які містять прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), дату народження, серію і номер паспорта (або документа, що його замінює), місце мешкання;

  -копії документів, які підтверджують придбання банківських металів в уповноважених банках.

  3. Банківські метали вагою, що перевищує 500 г, мають право ввозити до України виключно уповноважені банки.

  4.Юридичні особи (окрім уповноважених банків) не мають права ввозити до України і вивозити за межі України банківські метали, за винятком ввезення до України юридичною особою - резидентом банківських металів, які виготовлені нерезидентом за договором про перероблення (афінаж) давальницької сировини, якщо ці банківські метали в повному об'ємі продаються Національному банку України (Казначейству України). Підставою для ввезення до України цих банківських металів є спеціальний дозвіл Національного банку України.

  Підстава: Інструкція «Про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України», затверджена Постановою Правління НБУ № 148 від 27.05.2008р. (зі змінами та доповненнями).

   

  25 Квітня 2017

  про затвердження Реєстру акцептованих вимог кредиторів

  Оголошення

  про затвердження Реєстру акцептованих вимог кредиторів

  ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

  «Комерційний банк «Інвестбанк»

  ПАТ «КБ «ІНВЕСТБАНК»  повідомляє, що керуючись частиною третьою статті 49 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» 24 квітня 2017 року виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення про затвердження Реєстру акцептованих вимог кредиторів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «Комерційний банк «Інвестбанк» (рішення  №1728 ВІД 24.04.2017).

  Кредитори можуть звертатись за отриманням довідки щодо акцептування їх кредиторських вимог у робочі дні з 10-00 до 17-00 годин за адресою: 65125, Україна, м.Одеса, вул. Велика Арнаутська,2-Б.

  Додаткова інформація за номерами: (048) 724-67-93, (048) 724-67-90.

  07 Листопада 2016

  Шановні клієнти!

   

  З 07.11.2016 року акція «Допоможи зоопарку!» призупиняється. Про поновлення акції Ви будете повідомлені додатково.

  12 Серпня 2016

  Шановні клієнти!


  З 15 серпня 2016 року вступають в дію нові процентні ставки за вкладами фізичних осіб.

  детальніше...

  02 Липня 2020
  ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) З ПРОДАЖУ АКТИВІВ (МАЙНА) ПАТ «КБ «ІНВЕСТБАНК» 24.07.2020 Р.

  03 Лютого 2020
  ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) З ПРОДАЖУ АКТИВІВ (ЦІННИХ ПАПЕРІВ) ПАТ «КБ «ІНВЕСТБАНК»

  27 Січня 2020
  ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) З ПРОДАЖУ АКТИВІВ (ЦІННИХ ПАПЕРІВ) ПАТ «КБ «ІНВЕСТБАНК»

  RSSRSS

  Головний офiс

  Україна, м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 2Б

  (048) 722 21 44 Приймальня

  (048) 725 04 55 Відділ продажу активів

  (048) 724 68 03 Відділ продажу активів

  (048) 724 67 93 Відділ задоволення

  кредиторських вимог

  admin@investbank.odessa.ua

  Skype:

  График работы:

  Пн-Чт – 9:00-18:00, с 13:00 по 13:40 обед

  Пт – 9:00-16:20, с 13:00 по 13:40 обед

  График приёма:

  Вторник – 15:00-17:00

  Курси валют

  Invalid sql query : select NBURatesExchange from tblnburates_data left join tblnburates on NBURateID = NBURatesDataNBURatesRef where (NBURateDate = '2016-12-08') and (NBURatesDataCurrencyRef = ) === You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ')' at line 8
  ПАТ "КБ "Інвестбанк" на 08.12.2016
  Валюта Купiвля Продаж НБУ